Firmę JBJ Serwis tworzą ludzie łączący znajomość branży IT z pasją i ponad  20 letnim doświadczeniem. To właśnie te cechy decydują o profesjonalizmie i jakości pracy . Dostarczamy swoim klientom różnorodne rozwiązania z dziedziny informatyki i elektroniki użytkowej. Naprawiony u Nas sprzęt umożliwia Wam sprawne działanie i jest objęty gwarancją. Serwisujemy drukarki laserowe, atramentowe, igłowe i plotery, naprawiamy komputery, notebooki, telefony i tablety, zasilacze UPS oraz niszczarki. 

Zapraszamy do skorzystania z Naszej nowej usługi odzysk danych warszawa. 

Nasz klient liczyć może na fachowe doradztwo w doborze urządzeń i oprogramowania. Zapewniamy również dostawy urządzeń i innych produktów z Naszej branży. Nasza oferta produktowa jest bardzo zróżnicowana i zawiera renomowane marki, które wyróżnia innowacyjność i technologiczne zaawansowanie, gwarantujące bezpieczeństwo i wysoką jakość oferowanych produktów.

Działamy po to, by zaspokajać nieustannie zmieniające się potrzeby odbiorców, stale oferując produkty najnowszej generacji.

Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu jakość oferowanych przez nas usług przekłada się na sukcesy naszych Klientów, a  JBJ Serwis jest kojarzona z wysokim standardem obsługi oraz fachową wiedzą ludzi tworzących tą firmę.

Przejdź do Oferty

Kontakt

JBJ Serwis
Van Gogha 3B/6
03-188 Warszawa

Telefon: +48 570 800 990
Email: biuro@jbj-serwis.pl
Witryna: jbj-serwis.pl

Mapa

Współpraca